Śmigła

 

śmigła

Profil firmy

Wirnik stanowi istotną część każdego urządzenia wentylacyjnego i chłodzącego. Aby osiągnąć jak najlepszą wydajność i jednocześnie zapewnić jak najniższy poziom hałasu oraz jak najmniejsze zużycie energii, ważne jest dobranie odpowiedniego wirnika do określonego zadania.

Multi-Wing jest duńskim rozwiązaniem. Przez ponad 40 lat specjalizowaliśmy się w rozwoju i wprowadzaniu na rynek tylko i wyłącznie wirników osiowych. Dlatego możemy dzisiaj zaoferować szeroki zakres produktów i doradztwa technicznego. Są to główne powody dla których Multi-Wing stanowi naturalny wybór dla wielu przedsiębiorstw na świecie przy rozwiązywaniu zagadnień dotyczących wentylacji i chłodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Multi-Wing.

40 lat doświadczenia w wentylacji osiowej
Wszystkie dane techniczne dotyczące parametrów naszych wirników zostały podane na podstawie badań wykonanych w naszym własnym tunelu powietrznym zbudowanym wg. standardów AMCA.

Wytrzymałość to kolejne słowo kluczowe. Pełny zakres testów jakie wykonujemy kontroluje wydajność naszych projektów, wykonujemy tez. m.in. próby startu / zatrzymania, maksymalnej prędkości, próby temperaturowe i wiele innych. W oparciu o wyniki tych testów jesteśmy w stanie udzielić naszym klientom wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania.

Dla klientów którzy sami chcieliby dobrać dla siebie odpowiedni wirnik, stworzyliśmy specjalny, łatwy w instalacji i bardzo prosty w obsłudze program komputerowy, który zawiera wszelkie informacje na temat wymiany powietrza, ciśnienia czy poziomu hałasu dla każdego typu wirnika z naszej oferty.

Nasz szeroki zakres produktów oraz program komputerowy zapewniają optymalne rozwiązanie każdego zagadnienia z zakresu wentylacji czy chłodzenia.

Multi-Wing Poland
ul.Kalwaryjska 21
34-114 Brzeźnica
Tel: +48 33 872 40 60
Fax: +48 33 872 40 61
Email: info@multi-wing.pl

Lokalizacja na mapie... Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 8.00-16.00

     
Profil firmy

Lokalizacja