Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne jest kluczowym elementem w strategii firmy Multi-Wing. Pragniemy być liderem w technologii wirników osiowych, co daje nam motywację do tworzenia takich instalacji jak tunel powietrzny, programów Optimiser i Designer oraz działu Badawczo - Rozwojowego.

Tunel powietrzny >>
Wszystkie dane dotyczące parametrów wirników Multi-Wing podane są w oparciu o pomiary dokonane w naszym własnym tunelu powietrznym, zbudowanym według standardów AMCA A/ISO 5801. Pozwala to zdecydowanie przyspieszyć proces badań oraz wdrożeń nowych produktów.
Dział Badawczo - Rozwojowy >>
Multi-Wing uruchomił najnowocześniejsze centrum badawczo - rozwojowe wirników. Oprogramowanie Solid Works® CAD, FEA pozwala nam projektować produkty oferujące najwyższą niezawodność i osiągi wymagane od nowoczesnych wirników.
Wskazówki inżynierskie >>
Tutaj znajdą Państwo informacje o prawach wentylatorowych, wytyczne dotyczące montażu i wskazówki dotyczące doboru wirnika.


W przyszłości będziemy nadal rozwijać ten dział aby zapewnić najbardziej aktualną i najlepszą pomoc techniczną. Jest to część polityki firmy polegającej na długoterminowej wpółpracy z klientami na całym świecie.

 

Wsparcie techniczne


Tunel powietrzny
Dział Badań i Rozwoju
Wskazówki inżynierskie