Tunel powietrzny

Jednym z kluczowych elementów które zadecydowały o roli firmy Multi-Wing jako światowego lidera na rynku wirników jest tunel powietrzny zlokalizowany w duńskiej centrali.

Pierwotnie zainstalowany jako narzędzie rozwoju produktów, odgrywa ważną rolę w generowaniu istotnych danych doświadczalnych. Wszystkie pomiary zebrane przy jego użyciu są podstawą działania oprogramowania do doboru wirników - Multi-Wing Optimiser.
Tunel powietrzny jest zbudowany zgodnie z normą AMCA A/ISO 5801. 12 sterowanych komputerowo urządzeń pomiarowych zbiera z najwyższą dokładnością dane opisujące zachowanie wirnika w całym spektrum ciśnienia. Tunel pozwala firmie pozostawać w czołówce projektowania wirników. Dzięki jego zaletom możliwe było zbudowanie pełnej gamy wirników z profilami łopatek będących w stanie sprostać potrzebom rynku przemysłowego i całej branży HVAC.
Bezpośrednią korzyścią dla naszych klientów jest możliwość modyfikacji produktu tak, aby był jak najlepiej dopasowany do konretnego zastosowania. Pozwala to zarówno na dobór żądanego przepływu powietrza, ale również ujawnia wpływ zmian konstrukcyjnyh wirnika na jego wydajność.  

Więcej informacji o tunelu znajdą Państwo w dziale "Opis szczegółowy" po prawej stronie. Zapraszamy również do objrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej oraz zdjęć.

Opis szczegółowy Przentacja Flash Zdjęcia